вівторок, 2 лютого 2016 р.

Ранкова молитва у вівторок


 Отче Небечний, нехай буде воля Твоя як на землі, так і на небі. Зроби так, щоб воля Твоя виконувалась всюди в серцях і в житті людей. Обдаруй мене благодаттю завжди визнавати Твою волю і підкорятися Тобі у всьому. Вчини мене відданим роботі і підтримуй мою працю Своїм благословенням.
   Дай мудрості земним правителям, які ставлять свою волю понад Твоєю і цим спричиняють людям страждання і біль. Допоможи їм побачити, що мир і порядок можуть царювати лише тоді, коли виконується воля Твоя.
   Певність дай всім служителям Євангелія Твого, що воля Твоя виконується, коли вони проповідують і навчають Слову Твоєму в істині, коли вони проповідують тим, що заблукали, і втішаюьб тих, хто у скорботі, і коли вони вказують своїм слухачам на Христа і на Тебе.
   Не дай мені і всім християнам забути Твої заповіді і наші зобов'язання служити Тобі. Але перш за все зіщли нашим душам палку любов до Тебе і пристрасне бажання проголошувати спасіння, подароване нам через Ісуса Христа.
   Нехай вірую я в обітниці Твої, що не прохатиму, більшого ніж обіцяв Ти. В розквіті - утримуй мене у покорі. В бідах - утримуй мене в силі. Нехай завжди буду я глибоко зацікавленим у виконанні своїх обов'я зків, перебуваючи в твердій певності в ласці Твоїй, через нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Амінь.

Немає коментарів:

Дописати коментар