неділя, 31 січня 2016 р.

Недільна ранкова молитва

   Вічний всюдисущий Отче, Ти бачиш, як проживаю я свої швидкоплинні роки, підтримай мене Своєю благодаттю і силою. Під час мого сьогоднішнього богослужіння вияви до мене Свою любов. Зішли Свого Духа Святого, щоб Він укріпив віру мою і рішення служити Тобі з більшою відданістю. Нехай ніщо не буде для мене дорогоціннішим від любові викуплення Євангелія Твого Сина Ісуса, мого Спасителя.
   Сотвори в мені чисте серце. І коли я прийду до церкви слухати Слово Твоє, молитися і сповідувати віру в Тебе, звільни мене від всіх думок про земне. Сповни мене вдячністю до Тебе за величну любов Твого Сина, якій пішов на Голгофу і заплатив за мої багатотисячні гріхи Своєю власною кров'ю. Прощай мене щодня. Нехай страждання мого Спасителя на хресті і Його біль відкриють мої очі на красу Його любові і безодню мого гріха. Сповни серце моє спокоєм і радістю прощення.
   Виконай волю Свою в мені. Схвали моє рішення служити Тобі відданіше. Доповни мені подолати необачність в служінні Тобі і неуважність до Твого Слова. Дай мені перемогти почуття жалю до себе і всі  острахи. В цей день служіння виспівую я славу Тобі. Допоможи мені повністю присвятити себе Твоєму Синові Ісусу Христу, який повстав із мертвих і живе вічно. Амінь.

Немає коментарів:

Дописати коментар