пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Бог є

     

Чи є Бог? Звичайно, що є. Люди завжди сприймали це як факт. Коли подивитися на історичні записи, то видно, що в кожному віці люди визнавали те, що є бог або й навіть багато богів. Незалежно від того, яке уявлення мали люди про свого бога чи богів, вони не піддавали сумніву його існування. Біблія також починає говорити про Бога по-простому. Вона припускає, що Його існування не потрібно доводити. Власне кажучи, Псалмоспівець промовляє: “Безумний говорить у серці своїм: “Нема Бога” (Псалом 14:1). Боже існування є самоочевидним.
      Проте люди все-таки заперечують існування Бога. Атеїст відіграє роль безумного, відповідно до Псалмоспівця, і каже: “Нема Бога.” Інші, так само безумні, можуть казати: “Бог – мертвий.” Агностик аж так далеко не знаходять. Він каже: “Я не знаю і не можу знати чи є Бог.” У матеріалістичному світі люди хочуть матеріальних свідчень про існування Бога. В науковий вік люди вимагають наукових доказів. Російський(1) космонавт думає, що він довів свій атеїзм тим, що не знайшов Бога у відкритому космосі.

(1) Очевидно, що мова йде про радянських космонавтів (книга була вперше видана ще до розпаду Радянського Союзу). Так кажуть, що Юрій Гагарін під час свого першого польоту в космос, сміючись, казав, що не бачить Бога (примітка перекладача) 

Немає коментарів:

Дописати коментар